General Secretery Kyokushin kan Hellas-Greece, Sensei Konstantinos Panagoiliopoulos, Black Belt 3rt dan
General Secretery Kyokushin kan Hellas-Greece
Sensei Konstantinos Panagoiliopoulos, Black Belt 3rt dan
Branch Chief Athens, Greece
O Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος, έχει οριστεί από την τεχνική επιτροπή ως General Secretery του Kyokushin kan, δηλαδή γενικός γραμματέας σε θέματα που αφορούν διεργασίες του Kyokushin kan στην Ελλάδα.
Ο ρόλος του λοιπόν, ως γενικός γραμματέας, είναι να βρίσκεται σε συνεχή επαφή όπου απαιτείται, να επιλύει διάφορα ζητήματα, να συνεργάζεται στενά και αδιάρρηκτα με τον General Cordinator Sensei Καλατζη Βασίλειο, ο οποίος είναι πλέον ο συντονιστής της Βορείου και Κεντρικής Ελλάδος, να ενημερώνει και να κάνει προτάσεις άμεσα στον Country Representative Shihan Νικόλαο Παναγοηλιόπουλο.
Επιπλέον, ο Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος, έχει αναλάβει να μεταδώσει τις γνώσεις του σε νέους αλλά και σε έμπειρους αθλητές του Full Contact Kyokushin kan και του Shinken Shobu K-1 Rules, καθώς ηγείται στο δικό του προσωπικό Dojo.
Η ευθύνη που έχει αναλάβει ο Sensei Κωνσταντίνος Παναγοηλιόπουλος για την διατήρηση των λεπτών ισορροπιών είναι ένα δύσκολο έργο, μιας και τον βαραίνει το όνομα του, διότι τυχαίνει να είναι ο γιος του Shihan Νικόλαου Παναγοηλιόπουλου.
Για το οποιοδήποτε θέμα θέλετε να έρθετε σε επαφή μην διστάσετε να επικοινωνήσετε
Tel. 2102389740 - 6987769751
Email. kwstasgrkyokushinkan@yahoo.comWeb. www.kyokushinkan.gr
![General Secretery Kyokushin kan Hellas-Greece, Sensei Konstantinos Panagoiliopoulos, Black Belt 3rt dan](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiLDsDYIFUpe0HVMqe4xabQMMV9sJk9AW-z25umkDQdcvJ7unTax_FpM0ukdrDz-Y4D9uDtzgCM-gek6KF-DbjB8rgSohd14VG4BTnc2CkVY_PBXthApZO0TZboM0omO1feU6ZRQ6Vd6xrJIz1K34LpPIEOI0qfoJ-3YeDS5RzqkHe6-Eq-tmSjf4jz/s72-c/00c636e00bee0ba03b364841363f738b_L.jpg)