Kyokushin kan Volos - Agria Team
Ο Sensei Καλαντζής Βασίλειος από το Branch Dojo του Kyokushin kan Αγριάς..
Ο Sensei Καλαντζής Βασίλειος από το Branch Dojo του Kyokushin kan Αγριάς, συνεχίζει σταθερά την ανοδική του πορεία, συμμετέχοντας μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα και στο πρωτάθλημα του Budokai-Kyokushinkai, που διεξήχθη στον Αλμυρό του Βόλου.
Η πλήρης και συστηματική ενασχόληση του με τους αθλητές, φάνηκε κατά την διάρκεια των αγώνων, όπου οι αθλητές αποκόμισαν:
-1 πρώτη θέση
-4 τρίτες θέσεις
Ο Sensei Καλαντζής Βασίλειος, είναι ένας νέος, ανερχόμενος δάσκαλος του Kyokushin kan, αλλά και ένας χρήσιμος και σημαντικός άνθρωπος για την περιοχή της Αγριάς του Βόλου.
Kyokushin kan Volos - Agria Team
Sensei Kalantzis Vassilios from branch dojo of Kyokushin kan Agria of Volos, steadily continues his upward course, participating in a short time also in the Budokai-Kyokushinkai championship, which took place in Almyros of Volos.
His full and systematic engagement with athletes appeared during the championship where athletes obtained:
-1 first place
-4 third places
Sensei Kalantzis Vassilios, is a young, emerging teacher of Kyokushin kan, but also a useful and important person for the area of Agria of Volos.
![Kyokushin kan Volos - Agria Team](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkubUXjgUVMwlQJrqfE43n3dJljZgfBv_T1cQV0BWGvAuo6-r9PQZcIYcXEuaw3Qsollim1TnLJSSIMF41VqbPxfuXY_PpH8PCsrvHGwhV6uErAh50KB5bM-ybMb691Z03vdnbdm5HgceklhKB1UivWm4Z4Q_gTjRWEnouV71MaZa-87ehSdFzRJXk/s72-c/f3b735e3300faff0e348331a5413d4d3_XL.jpg)